PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Pisarski debiut Magdaleny Różczki

20171029 RozczkaMagdalena Różczka – aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa – właśnie wydała swoją pierwszą książkę dla dzieci "Gabi. A właśnie, że jest pięknie!". To historia o tym, że najważniejsze są wiara w marzenia i przyjaźń. Autorka spotka się z fanami 29 października w salonie Empik Silesia.

Gabi wychowuje się w rodzinie zastępczej. Ma sześcioro rodzeństwa. Uwielbia marzyć i ciągle chodzi z głową w chmurach. Właśnie zaczyna naukę w pierwszej klasie i już nie może się doczekać rozpoczęcia roku szkolnego. W nowej szkole poznaje Bartka – swojego rówieśnika. Chłopiec jest nieśmiałym jedynakiem, który wszystkim się przejmuje. Na pozór wiele ich różni, ale szybko ta znajomość przeradza się w prawdziwą przyjaźń – taką na dobre i na złe. Dzieciaki przeżywają mnóstwo przygód, mają sto pomysłów na minutę, ciągle wpadają w kłopoty, ale cokolwiek by się działo, zawsze sobie radzą.

29 października, godz. 17:00
Empik Silesia
ul. Chorzowska 107, Katowice

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.